Parodia pt. Pseudo Domina i Pseudo Uległy

Myślę, że wykorzystam mojego bloga do pokazania wam jak funkcjonuje konwersacja miedzy pseudo uległym i w jego mniemaniu pseudo Dominą.:-))))

Kochani moi , każdy widzi to inaczej , ale ja wam powiem jak  ja to widzę i jak to funkcjonuje u mnie . 
Ten oto pan (bo raczej  uległym nie mogę go nazwać ) wypisuje do mnie już od jakiegoś czasu , najpierw kiedy byłam dostępna na bdsm.pl to prześladował mnie tam swoimi wiadomościami i pytaniami , oczywiście w żadnej jego wiadomości nie pojawiło się hasło które jest podane na końcu mojego profilu , więc normalnie nie powinnam w ogóle reagować na te wiadomości . A więc blokuje kolejne jego profile i wiadomości na WhatsApp .
I w końcu pan pisze do mnie na fetlife.com ,,,,, ooooo myślę może pan w końcu przeczytał mój profil dokładnie , ale nie niestety nie ,,,, no cóż blokuję ponownie i wtedy pan czuje się urażony i oczywiście jego EGO !!!!! i pisze mi tę oto długą i jakże wyczerpującą wiadomość ,,,,, 
To teraz ja mu odpowiem tutaj , może przeczyta :-)

Po pierwsze !! odpowiadam tylko i wyłącznie po podanym haśle , bo jeżeli ty nie poświęciłeś mi 03:26.(trzech minut i 26  sekund bo tyle zajmuje przeczytanie mojego profilu) to dlaczego ja mam poświęcać ci mój czas i pisać z tobą .

Po drugie jeżeli nie  wyczuwam w konwersacji chemii i respektu do mnie i klimatu BDSM to jest to już dla mnie temat zamknięty , osoby które mnie znają wiedzą co autor ma na myśli , ja po prostu czuję czy jest ktoś dla mnie kandydatem na uległego czy nie !!! to ze jestem dominą komercyjną nie oznacza ,  że   muszę spotykać się z każdym który mi za to zapłaci !!!!! i tutaj punkt trzeci Dojenie ,,, otóż nie mój drogi nie należę do domin FINDOM . To że wymagam zaliczki na konto spotkania nie zalicza mnie do tego działu FEMDOM !!! 
Wiem ze urażone EGO mężczyzny jest gorsze od okresu kobiety :-)))) , ale po prostu zaakceptuj to ze nie zawsze jest tak jak się chce .

Czekam na kolejne Błyskotliwe wiadomości , a tymczasem życzę wam szczęśliwego Nowego Roku 2023 


IMG_7124jpg